Vítejte v DINITZ KOSHER RESTAURACI

DINITZ představuje první a jedinou Kosher Restauraci v Praze, schválenou a neustále pod dozorem hlavního rabbinátu České Republiky. Dinitz stanovuje standardy Pražské Kosher scény již několik let. Jedná se o nejpopulárnější kosher restauraci v Praze mezi místními Židy, ale i mezi ne-židovskými návštěvníky a to oprávněně.

Tento malý židovský klenot nejen obsluhuje návštěvníky, kteří chtějí zůstat kosher v Praze, ale také je to místo, kde se setkávají místní členové židovské komunity.

Podívejte se na náš kosher certifikát, kterým Vám zaručujeme striktně GLATT KOSHER místo, kde se najíst.

DINITZ Pražská Kosher restaurace se nachází v ulici Bílková 12. Najdete nás těsně za Španělskou Synagogou. Restaurace se nachází ve středu židovské Prahy.

Nabízíme masová a bezlepková jídla, jídla s sebou, dovoz domů a Kosher Catering.

SHABBAT MENU

Páteční Šábesové menu je opravdu jedinečné - obsahuje 4 chody, víno na kidush & domácí Challu & neomezenou konzumaci nealko nápojů, točeného piva, kávy a čaje - za cenu 875 Kč.

SOBOTNÍ OBĚD je další z naší nabídky. V tento den servírujeme pokrm ze severní Afriky - Chollent, který patří mezi velmi oblíbené. Není to však jediný chod, který naše menu nabízí. Menu obsahuje 4 chody a stojí 765 Kč.

Z důvodu svatosti Šábesu doporučujeme zarezervovat si svá místa s dostatečným předstihem.

Dinitz není otevřený v Motsai Shabbat.